Sen w podróży – hotele Wałbrzych

Spotkania firmowe, szkolenia i konferencje są wydarzeniami, które za każdym razem muszą być zorganizowane na należycie wysokim poziomie. Powinno się zatem poszukiwać hotelu, który sprosta wysokim wymaganiom organizatorów i zagwarantuje okoliczności pobytu na bardzo wysokim poziomie. Takim hotelem na 100 procent jest ibis styles, jeden z najbardziej innowacyjnych obiektów hotelowych na terenie Wałbrzycha i okolic.

Hotel jest nowocześnie wyposażany i oferuje swoim gościom bardzo wysoki norma usług. Goście mają sposobność zamówienia nocleg w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych albo w pokojach rodzinnych. Na terenie obiektu akceptowana jest obecność zwierząt, za których pobyt wnosi się natomiast dodatkową opłatę.

Wszystkie pokoje mają swoją łazienkę, wykonaną z dbałością o prawie każdy detal.

Dla gości, którzy odwiedzają hotel Wałbrzych w towarzystwie rodziny i dzieci oferowany jest także cały szereg udogodnień. Dla dzieci można wypożyczyć łóżeczka do spania i podgrzewacze do butelek.

Goście hotelowi posiadają w cenie noclegu zapewnione śniadania. Jest ono podawane w formie bufetu szwedzkiego, z bardzo bogatą ofertą dań i przekąsek, zarówno na zimno jak i na ciepło. W cenę pokoju jest też wliczona opcja all inclusive, która zawiera nie tylko noclegi Wałbrzych i śniadania ale zapewnia też sposobność bezpłatnego wykorzystywania parkingu, dostęp do internetu , a oprócz tego możliwość używania urządzeń do drukowania różnorakich dokumentów. W bufecie można także bez ograniczenia skorzystać z kawy i herbaty.

Hotel jest utrzymany w najwyższym standardzie i z dbałością o prawie każdy element. Nawet najlepiej wymagający gość na 100 procent będzie się w nim czuł bardzo zadowolony.

Sprawdź: ibis styles.