Dobry hotel w Wałbrzychu – noclegi Wałbrzych

Spotkania firmowe, szkolenia i konferencje są wydarzeniami, które w każdej chwili muszą być zorganizowane na adekwatnie wysokim poziomie. Należy zatem szukać hotelu, który sprosta wysokim wymaganiom organizatorów i zapewni uwarunkowania pobytu na najwyższym poziomie. Takim hotelem bez wątpienia jest ibis styles, jeden z najbardziej przyszłościowych obiektów hotelowych na terenie Wałbrzycha i okolic.

Hotel jest nowocześnie wyposażany i oferuje swoim gościom bardzo wysoki norma usług. Goście mają sposobność zamówienia nocleg w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych albo w pokojach rodzinnych. Na terenie obiektu akceptowana jest obecność zwierząt, za których pobyt wnosi się natomiast dodatkową opłatę.

Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę, wykonaną z dbałością o właściwie każdy szczegół.

Dla gości, którzy odwiedzają hotel Wałbrzych w towarzystwie rodziny i dzieci oferowany jest także cały szereg udogodnień. Dla dzieci można wypożyczyć łóżeczka do spania i podgrzewacze do butelek.

Goście hotelowi posiadają w cenie noclegu zapewnione śniadania. Jest ono podawane w formie bufetu szwedzkiego, z bardzo bogatą ofertą dań i przekąsek, zarówno na zimno jak i na ciepło. W cenę pokoju jest również wliczona opcja all inclusive, która zawiera nie tylko noclegi Wałbrzych i śniadania ale gwarantuje także sposobność bezpłatnego wykorzystywania parkingu, dostęp do internetu oraz możliwość wykorzystywania urządzeń do drukowania różnych dokumentów. W bufecie można także bez ograniczenia korzystać z kawy i herbaty.

Hotel jest utrzymany w najwyższym standardzie i z dbałością o właściwie każdy element. Wręcz najlepiej wymagający gość z całą pewnością będzie się w nim czuł bardzo zadowolony.

Sprawdź: noclegi Wałbrzych.